Acest site foloseste cookies.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
mai multe
Pentru o mai buna vizualizare a acestui site este recomandat sa activati cookies.
Contact:
Vanzari: 0724 587469
Service: 0731 556625
Admin
User:
Parola:
Ordoneaza dupa pret:
UBIQUITI
Poe 24V-30W Eu Power Adapter, POE-24-30W; Interface: GigabitEthernet; Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s; 2* Ethernet LAN..
84 Lei
UBIQUITI
UBNT US-8-60W UNIFI MANAGED GB SWITCH, US-8-60W, TotalNon-BlockingThroughput: 8 Gbps, 4 Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Po..
806 Lei
UBIQUITI
POE External Injector, U-POE-AT, Output Voltage 48VDC @ 0.65A, Rated Voltage: 100-240VAC @ 50/60Hz, Efficiency 87+%, De..
91 Lei
UBIQUITI
UniFi 8 port switch, USW-LITE-8-POE, 8 x 10/100/1000 Mbe RJ 45 ports, 4 x POE, 8 Gbps, buget POE: 52W, SMB layer 2 PoE ..
666 Lei
UBIQUITI
POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @ 90VAC, Efficiency 86.2+%...
83 Lei
UBIQUITI
EdgeSwitch 48 Port Gigabit 24V, 500W..
3854 Lei
UBIQUITI
1GBPS Multi-mode Optical Module transceiver, Conectori: LC, TX Wavelength: 850 nm, RX Wavelength: Black Latch: 850 nm, ..
110 Lei
UBIQUITI
UniFi Switch, USW-48, 48 ports- 10/100/1000 Mbps, 4x 1Gbps SFP, Layer 2, Total Non-Blocking Line Rate: 52 Gbps, Max. Po..
2298 Lei
Pagina 1 din 1
1