Acest site foloseste cookies.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
mai multe
Pentru o mai buna vizualizare a acestui site este recomandat sa activati cookies.
Contact:
Telefon: 0724 587469
Admin
User:
Parola:
TP-LINK
Modul , Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A
Garantie 24 luni
90 RON cu TVA*
actualizat la: 2024-06-10 11:21:11*
* Produsul se afla la data actualizarii in stocul furnizorului si se poate aduce in termen de 1-3 zile lucratoare.
* Preturile afisate sunt calculate pentru plata la livrare si nu contin Timbrul Verde aferent.
* Preturile afisate nu contin eventualele taxe de transport de la Platin Systems la sediul clientului.
* Comenzi in limita stocurilor (toate produsele afisate sunt actualizate saptamanal din listele de stoc ale furnizorilor)

Tag-uri: TP-LINK TL-SM321B
produse din aceeasi categorie:
ALLIED TELESIS Switch GS950 48 porturi Gigabit 4 porturi SF
3641 RON
TP-LINK Switch JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed,
3368 RON
TP-LINK TL-SG3452X Switch JetStream cu management ,
3002 RON
TP-LINK
2185 RON
TP-LINK Switch JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed,
2051 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 16 porturi Gigabit 2 porturi SF
1988 RON