Acest site foloseste cookies.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
mai multe
Pentru o mai buna vizualizare a acestui site este recomandat sa activati cookies.
Contact:
Vanzari: 0724 587469
Service: 0731 556625
Admin
User:
Parola:
TP-LINK
Modul , Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321A
Garantie 24 luni
58 RON cu TVA*
actualizat la: 2022-06-30 13:30:57*
* Produsul se afla la data actualizarii in stocul furnizorului si se poate aduce in termen de 1-3 zile lucratoare.
* Preturile afisate sunt calculate pentru plata la livrare si nu contin Timbrul Verde aferent.
* Preturile afisate nu contin eventualele taxe de transport de la Platin Systems la sediul clientului.
* Comenzi in limita stocurilor (toate produsele afisate sunt actualizate saptamanal din listele de stoc ale furnizorilor)

Tag-uri: TP-LINK TL-SM321B
produse din aceeasi categorie:
TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port Po
222 RON
TP-LINK Switch TL-SG3428, managed L2+, 24 10/100/100
847 RON
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and
76 RON
TP-LINK , PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case, p
74 RON
TP-LINK Switch TL-SG105E, 5 porturi Gigabit, Desktop
107 RON
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and
61 RON