Acest site foloseste cookies.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
mai multe
Pentru o mai buna vizualizare a acestui site este recomandat sa activati cookies.
Contact:
Vanzari: 0724 587469
Service: 0731 556625
Admin
User:
Parola:
ALLIED TELESIS
Modul transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line
Garantie 24 luni
438 RON cu TVA*
Comanda produsul!
nume:
email:
tel.:
cod verificare:
actualizat la: 2017-05-23 11:50:11
* Preturile afisate sunt calculate pentru plata la livrare si nu contin Timbrul Verde aferent.
* Preturile afisate nu contin eventualele taxe de transport de la Platin Systems la sediul clientului.
* Comenzi in limita stocurilor (toate produsele afisate sunt actualizate saptamanal din listele de stoc ale furnizorilor)
Tag-uri: ALLIED TELESIS AT-SPLX10
produse din aceeasi categorie:
ALLIED TELESIS Switch GS950 A Gigabit Smart Access PoE+ 8+2
731 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 8 porturi Gigabit 2 porturi SFP
643 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 8 porturi Gigabit 1 port SFP ra
563 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 48 porturi Gigabit 4 porturi SF
1911 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 24 porturi Gigabit, 4 porturi S
2623 RON
ALLIED TELESIS Switch GS950 24 porturi Gigabit 4 porturi SF
1178 RON
pareri/comentarii despre acest produs:
nume:
email:
cod verificare: