Acest site foloseste cookies.
Navigand in continuare, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.
mai multe
Pentru o mai buna vizualizare a acestui site este recomandat sa activati cookies.
Contact:
Vanzari: 0724 587469
Service: 0731 556625
Admin
User:
Parola:
ALLIED TELESIS
Switch 8000S 48 porturi FastEthernet 2 porturi SFP rackabil stackabil Layer 2 managed, 5 ani garantie prin inregistrare on- line
Garantie 24 luni
4181 RON cu TVA*
Comanda produsul!
nume:
email:
tel.:
cod verificare:
actualizat la: 2017-01-11 11:21:57
* Preturile afisate sunt calculate pentru plata la livrare si nu contin Timbrul Verde aferent.
* Preturile afisate nu contin eventualele taxe de transport de la Platin Systems la sediul clientului.
* Comenzi in limita stocurilor (toate produsele afisate sunt actualizate saptamanal din listele de stoc ale furnizorilor)
Tag-uri: ALLIED TELESIS AT-8000S/48-50
produse din aceeasi categorie:
ALLIED TELESIS Modul transceiver SFP 1 port LC multi-mode 8
273 RON
ALLIED TELESIS Modul transceiver SFP 1 port LC single-mode
464 RON
ALLIED TELESIS Modul transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-
562 RON
ALLIED TELESIS Switch 8000S 48 porturi FastEthernet 2 portu
4181 RON
ALLIED TELESIS Switch 900 8 porturi Gigabit porturi SFP r
1475 RON
ALLIED TELESIS Switch 910 16 porturi Gigabit porturi SFP ra
831 RON
pareri/comentarii despre acest produs:
nume:
email:
cod verificare: